Instagram Facebook

dotazy

FAQ - často kladené dotazy


D: Od kolika let můžu jít cvičit do bcrossgymu bez doprovodu?

O: Sám/sama můžeš přijít cvičit od 15ti let. Jestli Ti ještě nebylo 15, budeš potřebovat souhlas rodičů a ten se dá prokázat dvojím způsobem - buď s Tebou rodič přijde k nám do gymu a podepíše za Tebe registrační formulář před obsluhou recepce, nebo si vezmeš registrační formulář domů a přineseš ho s úředně ověřeným podpisem Tvého rodiče.


D: Co potřebuju mít s sebou na cvičení?


D: Jak si můžu udělat rezervaci na skupinové lekce?

  1. Nejdřív potřebuješ mít udělanou registraci do našeho systému - to uděláš buď tak, že si koupíš permici na lekce, nebo pokud nechceš permici a chceš chodit na jednorázový vstupy, tak si uděláš prázdnou registraci. Na základě toho dostaneš přístupové údaje, se kterýma se můžeš přihlásit do našeho rezervačního systému.
  2. Druhá část je, vložit si na vytvořený účet depozit alespoň 150 Kč (cena jedné lekce) a tato částka se Ti při vytvoření rezervace zablokuje na případný storno poplatek, což je případ, že si uděláš rezervaci, nezrušíš jí (nejpozději 6 hodin před začátkem lekce) a na lekci nepřijdeš, pak se ti strhne 110 Kč storno poplatek (cena za to, že si blokoval místo někomu jinýmu). Pokud chceš mít vytvořeno víc rezervaci současně, musíš mít nahraný kredit na adekvátní počet storno poplatků (2 současné rezervace = 300 Kč kredit, 3 rezervace = 450 Kč kredit, atd.).


D: Proč u vstupu do sauny účtujete za půjčení prostěradla, když si vezmu svoje z domova?

O: Rozhodli jsme pro tenhle přístup z čistě hygienických důvodů, protože chceme předejít tomu, že si někdo vezme do sauny malý ručník jenom pod zadek a to bude považovat za dostatečné - protože to rozhodně není! V sauně bys měl(a) mít prostěradlo pod celým svým tělem, tak aby to bylo co nejvíce hygienické pro tebe, i pro ostatní. Proto používej prostěradlo které dostaneš automaticky na recepci a při odchodu ho zase vyhoď do sběrného koše v převlékárně.


D: Můžu u vás používat magnesium, čichací sůl, lepidlo/pryskyřici na zvednání atlasů?

O: Magnesium - ANO, čichací sůl = ANO, lepidlo/pryskyřice = NE